Najděte tři klíče k chrudimskému pokladu

Sledujete rádi dobrodružné filmy s nádechem tajemna ve stylu Šifry mistra Leonarda? Tak neváhejte a vydejte se s celou rodinou do historického města Chrudimi. V rámci projektu Chrudim - město tří muzeí si tu pro vás připravili zajímavý program, po jehož absolvování si budete moci odnést část tajemného chrudimského pokladu.

Co musíte udělat? Zakoupit si v jednom ze zúčastněných muzeí nebo v turistickém informačním centru dvoudenní společnou vstupenku, která vám umožní za zvýhodněnou cenu navštívit Regionální muzeum, Muzeum loutkářských kultur i Muzeum barokních soch. Jako bonus ke vstupence obdržíte tištěného průvodce „Tři klíče k chrudimskému pokladu“. Poté budete postupovat podle mapy a plnit jednotlivé úkoly. Po návštěvě každého muzea získáte klíč. Pokud budete úspěšní, získáte všechny tři klíče a dojdete do cíle své cesty, budete mít možnost odemknout chrudimský poklad a odhalit jeho tajemství.

Zvýhodněnou dvoudenní vstupenku do tří muzeí včetně průvodce hrou s honbou za pokladem lze zakoupit jen v letní sezóně od 1. června do 30. září.

Najděte tři klíče k chrudimskému pokladu Najděte tři klíče k chrudimskému pokladu Najděte tři klíče k chrudimskému pokladu